top of page
fgse34.png
Events

TERMIN ZAWODÓW

pierwszy możliwy

Bądź na bieżąco - 

  • Facebook
Info

INFO

WEEKEND NA LODZIE to największe zawody snowkite w Polsce i największa zimowa impreza na Zalewem Wiślanym.  Spotkanie kilku zajawkowiczów zorganizowane w Piaskach przez Daniela Kruszewskiego po kilku latach przerodziło się w profesjonalny event przyciągający kilkudziesięciu zawodników z całej Europy i coraz większą liczbę kibiców.  W sezonie 2019 Weekend na lodzie po raz pierwszy odbędzie w dwóch edycjach: w Kątach Rybackich oraz w Krynicy Morskej.  Zawody snowkite zostaną rozegrane na tzw. prognozę w ramach Pucharu Polski Polskiego Związku Kiteboardingu PZKite. Datę imprezy organizatorzy podadzą na ok tydzień przed jej planowanym  terminem. 

Weekend na lodzie to poza wyścigami, spotkanie pasjonatów zimowych spotów latawcowych, którzy mają okazję do wspólnego spędzenia czasu, testów najnowszego sprzętu i wyluzowania się w strefie chill-out. 

Dla kibiców, mieszkańców i coraz liczniej przybywających turystów organizatorzy przygotowują tzw. WINTER ZONĘ - strefę zabaw na lodzie, zawody kajaków :), konkursy i inne atrakcje oraz ognisko i rozgrzewające napoje.

                                                                               ZAPRASZAMY!

WEEKEND

na lodzie

Podczas tegorocznej edycji Weekendu na lodzie zostanie rozegrany Puchar Polski Snowkite PZKite. Zawody odbęda się w Katach Rybackich i w Krynicy Morskiej.

TESTY SPRZĘTU

Ok kilku lat na naszej imprezie gościmy topowe marki związane ze snowkitem i kiteboardingiem. WNL to świetna okazja do zmierzenia się z najnowszym sprzętem.

WINTER ZONE

strefa zimy

WNL to nie tylko zawody! Na event zapraszamy wszystkich, którzy chcą zobaczyć najbardziej widowiskowy zimowy sport i spędzić czas na lodzie korzystając z mnóstwa atrakcji.

SAM_2223.jpg

ORGANIZATORZY

pobrane.png
POL_Krynica_Morska_COA.svg.png
fa8f16811855f9b349e3a22f9d58af39_mierzej

SPONSORZY   PARTNERZY   MEDIA

kurs-instruktora-kitesurfingu.png

więcej info już wkrótce

Sponsors
bottom of page