POPRZEDNIE EDYCJE

Weekendu na lodzie

Zlot pasjonatów sportów zimowych z latawcami zapoczątkował Daniel Kruszewski. Pierwsze spotkania odbyły się w Piaskach,
na granicy polsko - rosyjskiej. 

WEEKENDU NA LODZIE

historia

PODSUMOWANIE

eventu

Sezon zimowy 2018/2019 był na Pomorzu wyjątkowo niekorzystny. Śniegu i mrozu było jak na lekarstwo. Warunki na Zalewie Wiślanym nie pozwoliły na bezpieczne rozegranie zawodów. Organizatorzy zdecydowali się poszukać śniegu w górach. Dzięki współpracy z  przyjaciółmi z Wild Mountainboadrs, zawody odbyły się na Słowackiej Oravie. 

Z roku na rok impreza rozrastała się i została przeniesiona do Krynicy Morskiej. Głównymi organizatorami zostali Darek Labuda i Darek Wądołowski. Udało im się zaangażować społeczność Krynicy i zyskać przychylność władz lokalnych. W 2016 do teamu dołączył Artur Milarski, który zaproponował after party tydzień po weekendzie w Kątach Rybackich. 

Weekend na lodzie nierozłącznie związany jest z zawodami snowkite. Wyścigi WNL były przystankami różnych tourów, ale to tu były zawsze najlepsze warunki i to te zawody cieszyły się największym zainteresowaniem uczestników. Świetne warunki wiatrowe i lodowo-śniegowe sprawiają, że Zalew Wiślany stał się mekką snowkitingu w Polsce, a WNL wpisał się na stałe w kalendarz najważniejszych imprez latawcowych.

2015 był jedynym (i mamy nadzieję, że tak pozostanie) sezonem kiedy Zalew nie zamarzł na tyle, żeby można było bezpiecznie rozegrać zawody.

2018

2017

2016

2014

2013

2012

2011

2010

KIEDYŚ TO BYŁO...

WIĘCEJ FILMÓW

znajdziesz tutaj

PODEJMIESZ WYZWANIE?

© 2018 by Fundacja Strefa Mocy

  • White Facebook Icon
  • Biały YouTube Ikona

BĄDŹMY W KONTAKCIE

602 348 890

785 400 302

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now