LATAWCOWANIE - rodzinne, otwarte, bezpłatne warsztaty budowania latawców skierowane do rodzin z dziećmi polegające na wspólnym konstruowaniu różnych form latających. W tym roku z powodu pandemii koronawirusa wszystkie działania zostały przeniesione do sieci. Na portalu Facebook stworzyliśmy grupę, na której na bieżąco wrzucamy informacje o projekcie.

 

 

 

Zasady udziału w projekcie:


1. Wypełnienie i przesłanie formularza
Poniżej znajduje się prosty formularz, który jest potrzebny do przygotowanie dla Was specjalnej przesyłki.


2. Odebranie przesyłki
Wszystkie materiały potrzebne do własnoręcznego zbudowania latawca zostaną spakowane i dostarczone przesyłką kurierską pod wskazany adres. Potrzebne nam będą Wasze dane osobowe, abyśmy mogli przygotować paczki i wysłać je w najbardziej bezpieczny sposób.


3. Zbudowanie latawca

Z materiałów, które dostaniecie w pakiecie można wykonać klasyczny latawiec w kształcie rombu (latawiec eddy) o wymiarach ok 50x70 cm. W zestawie znajdziecie białe poszycie z lekkiego nylonu, które będzie można pokolorować dołączonymi kolorowymi pisakami. Wszystkie elementy - szkielet, linki, łączniki są dopasowane, docięte i gotowe do złożenia konstrukcji. Dodatkowo na grupie na Facebooku pojawi się filmik instruktażowy, na którym krok po kroku pokażemy, jak prawidłowo złożyć latawiec. Trwałe materiały i dodatkowy pokrowiec na latawiec zapewnią Wam mnóstwo wspólnej, rodzinnej zabawy.

4. Przesłanie do nas filmiku lub zdjęcia wykonanego latawca.

Wszystkie materiały, przesyłka i instrukcja złożenia latawca online jest bezpłatna. W zamian prosimy Was tylko o zrobienie zdjęcia lub filmiku Waszego latającego cuda i przesłanie go do nas przez Facebooka albo mailowo na adres: am@fundacjastrefamocy.pl. z krótkim opisem.

Warsztaty latawcowe to świetny pomysł na twórcze spędzenie czasu ze swoimi pociechami, a potem trochę ruchu na świeżym powietrzu, czego ostatnio chyba wszystkim baaaaardzo brakowało. Dlatego chętnie zobaczymy i posłuchamy o procesie powstawiania latawców. Podzielcie się z nami relacją z budowania i ozdabiania Waszych latających cudeniek :) napiszcie, jak było :)

Z Waszych fotek i filmików powstanie jedyny, niepowtarzalny wirtualny festiwal latawców, a wspomnienia z tegorocznego lata będą trochę bardziej kolorowe!

 

Ilość uczestników warsztatów jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń, dlatego już teraz wypełnij formularz poniżej, odbierz  paczkę i zbuduj swój latawiec. Na zgłoszenia czekamy do 30 czerwca :) Regulamin dostępny jest TUTAJ.

Wypełnij formularz

 #zostańwdomu

i latawcuj z nami!

Projekt pn. Międzypokoleniowe warsztaty latawcowe jest realizowany przez Fundację Strefa Mocy w ramach programu

pn. Centrum dla Rodziny 2, dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014 -2020.

REGULAMIN DO POBRANIA

LATAWCOWANIE - Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij poniższe informacje, aby otrzymać przesyłkę

z pakietem materiałów na warsztaty budowania latawców.

#zostańwdomu i latawcuj z nami!

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon
  • White Vimeo Icon

          ​Fundajca Strefa Mocy  | 82-110 Sztutowo   ul. Rozana 4

KRS 0000527491  |  NIP 579 225 45 39  |  REGON 360669483

Konto: Bank Spółdzielczy w Stegnie: 60 8308 0001 0003 5145 2000 0010

© 2023 by Anna Milarska. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now